Svet-Stranek.cz
BáraNails - manikúra, nehtová modeláž

vše o nehtech:

vše o nehtech

Gelové nehty

Tato technika modeláže nehtů patří v současné době mezi nejoblíbenější. A to proto, že je ze všech technik jedna z  nejšetrnějších k přírodním nehtům a také proto, že gelové nehty vypadají velice přirozeně. Díky tomu, že se tvrdí v UV lampě, je tato technika vhodná pro alergiky i astmatiky. Výhodou také je, že se nemusí aplikovat jen na nehtové tipy, ale také i na přírodní nehty. Kvalitně vymodelované gelové nehty působí velmi přirozené a mnohdy jsou téměř k nerozeznání od  přírodních nehtů.
Vyznačují se trvanlivostí, pružností a odolností.
Pozn.:proč gel při tvrzení v lampě pálí?

Důležitou součástí UV světlem vytvrzovaných přípravků jsou fotoiniciátory, což jsou chemické látky, které absorbují UV světlo a přeměňují je v energii, která vyvolává polymerizaci. Specifické typy a kombinace fotoiniciátorů určují vlastnosti gelu. Rychlost vytvrzování, množství tepla, které při tom vzniká, i druh lampy (UV, LED nebo obojí).

Doplnění gelových nehtů


Gelové nehty vydrží dlouho krásné, ale přesto je nutné každé 3-4 týdny po modeláži doplnit, neboť gel, který byl na nehty nanesen, odrůstá s Vašimi nehty (dle rychlosti růstu vašich nehtů).

Při doplnění gelových nehtů se část původního gelu a zdobení nehtů odpiluje, nehty se zkrátí, upraví do požadovaného tvaru a teprve pak je na nehty nanesen nový gel. Je to možnost, jak nezůstat u jednoho typu zdobení a Vy si můžete vždy vybrat něco nového co potěší nejen Vás, ale i Vaše okolí.
Pravidelným doplňováním gelových nehtů můžeme docílit toho, že po určité době již budete mít pouze vlastní nehty potáhnuty gelem, jelikož udržováním gelových nehtů se při každém doplnění trochu nalepeného typu zbrousí na požadovanou délku a váš nehet dále roste s gelem.Akrygelové nehty

Akrygel je nově představený výrobek na našem trhu, který svou dvojitou sílou - pružnotí UV GELU, tvrdostí AKRYLU a zároveň dokonalou přilnavostí předčí ostatní nehtové materiály.
 Akrygelové nehty mají vzhled skoro stejný jako gelové nehty, ale tvrdost spíše jako akrylové nehty. Báječné řešení pro ty, kterým gelové nehty nedrží, případně potřebují docílit větší tvrdosti nehtů. Materiál se také vytvrzuje v UV lampě.

Akrylové nehty

Akrylové nehty jsou velmi tvrdé a odolné. Narozdíl od gelových nehtů se akrylové nehty modelují pomocí směsi akrylového prášku (polymeru) a tekutiny (monomeru), která vytvrdne bez použití UV lampy. Dříve byl nevýhodou této metody zápach při modelaci, dnes už některé značky vyrábí bezzápachové monomery.

Porcelánové nehty

Je to pojem, který byl populární zhruba před 20 lety. Stejně jako v případě tzv. Diamantových nehtů jde ale pouze o chytrý marketingový tah, který měl klientky přesvědčit, že dostávají něco lepšího, než jen tradiční akrylové nehty. Porcelánové nehty jsou vytvořeny pomocí roztoku (monomeru) a nehtového prášku (polymeru), takže spadají do kategorie akrylových nehtů (viz Akrylové nehty). POZOR! Skutečný porcelán se vypaluje v peci při vysokých teplotách kolem 590 –1400 °C. Název porcelánové nehty proto nelze v žádném případě brát doslovně.

Gel-lak

Lak s trvanlivostí gelu - rychlá aplikace, dlouhá výdrž, šetrnost k přírodním nehtům, přirozený vzhled laku na nehty.

Gel lak je speciální lak, který se vytvrzuje v UV lampě stejně jako UV gel při nehtové modeláži.  Nanáší se jako lak, ale odolný je jako gel. Na nehtech vydrží okolo 2 týdnů . Tato metoda je vhodná především pro zákaznice,které nechtějí mít gelové nehty, nebo pro zákaznice, které unavuje domácí lakování.

Gel-lak Peel Off

Už žádné ničení přírodního nehtu. Gel-lak PEEL OFF se aplikuje jako klasický lak, který se vytvrzuje v LED nebo UV lampě. Na nehtech vydrží 14 dní, a pokud se vám už okouká jeho barva nebo už máte odrost příliš velký, stačí ho jednoduše sloupnout jako slupku od pomeranče. Váš nehet tak zůstane stále zdravý, nebude oslabený využíváním odlakovače, acetonu nebo pilníku.

Manikúra

Manikúrou se rozumí úprava délky a správného tvaru nehtů, odstranění ztvrdlé kůžičky v okolí nehtového lůžka a následné vyleštění nehtové ploténky.

K většině činností, které denně provádíme jsou ruce zapotřebí, takže důkladná péče o ruce i nehty je nezbytná.  Lidé si rukoua nehtů na rukou všímají, jelikož je stále používáme například při neverbálním doplňování komunikace.

Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou nejen zdraví, ale také čistoty a upravenosti.


P-shine - Přírodní japonská manikúra,která léčí

Mnoho žen i mužů dnes trpí oslabenými nehty, které se lámou třepí a praskají, přestože už vyzkoušeli snad každou „osvědčenou“ metodu na jejich posílení. Přitom recept, který skutečně funguje, je na světě už stovky let.

Křehké a lámavé nehty jsou nejčastěji způsobeny dvěma příčinami. Nedostatečným prokrvením nehtového lůžka a naším způsobem života. Nehty jsou v moderní době zatěžovány chemikáliemi z mycích a pracích prostředků. Také řada výrobků pro nehtovou kosmetiku obsahuje různá organická rozpouštědla a dráždivé a vysušující látky.

Manikúra P.Shine pomáhá hned dvojím způsobem. Při zalešťování pudru i pasty dochází k prokrvení nehtového lůžka, které je pak lépe vyživované. Nehty jsou navíc po aplikaci chráněny tenkou voskovou vrstvičkou, která spolehlivě ochrání povrch nehtu před účinky mýdel, jarů a dalších látek se kterými denně přicházíme do styku. 

Hlavní předností přípravků P.Shine je jejich dlouhodobý účinek, nenáročná údržba na čas a dokonalý vzhled krásných, zdravých, přírodních nehtů.

Profesionální sada P-Shine obsahuje výhradně přírodní produkty: včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku, glycerin, panthenol, vitamíny A, E a bentonit.

Tyto komponenty se pomocí leštiček postupně zalešťují do nehtů, a tak kromě jejich vyživování dochází zároveň k prokrvování nehtového lůžka. Toto vše podporuje zdravější růst nehtů a jejich posílení. Již po dvou až třech aplikacích jsou nehty pevnější. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

F517303